11 Mart 2017 Cumartesi

Backlink Sorgulama Siteleri

Ücretsiz Backlink Sorgulama Siteleri

1-Open Link Profiler
Backlink analizleri için para ödemeyi istemiyorsanız ve aynı zamanda da kaliteli araç arıyorsanız openlinkprofiler.org sizler için müthiş bir araçtır. Neredeyse ücretli backlink analiz araçları kadar kaliteli olan open link profiler’ı tavsiye ederiz.


2-Backlink Watch
Ücretsiz backlink sorgulama aracı denildiğinde akla gelen backlinkwatch.com ara sıra yavaş olsa da kaba bir şekilde backlink listesi sunmaktadır. Ancak güncellik konusunda geri plandadır; daha çok eski linkleri göstermektedir ve sitenin her yeri rahatsız edici reklamlarla doludur.


3-Backlink Test
Pek güncel olmasa da backlinktest.com, backlinklerinizi kontrol etmek isteyebileceğiniz araçlardan biridir. Site zaman zaman yavaş olabilmekle birlikte güncellik konusunda sınıfta kalıyor ve Türkçe içeriklerde beklenen sonuçları vermiyor.


4-Moon Search
Backlink ve genel seo analizleri sunan moonsearch.com bedava ve başarılı bir SEO aracıdır. Ek olarak “who is” bilgisi de sunmaktadır.


5-Site Explorer
Ücretsiz ve çok başarılı araç olan siteexplorer.info backlinkler konusunda hızlı ve etkili sonuçlar sunuyor. Mutlaka test etmelisiniz.


6-Rank Signals
Üyelik isteyen ranksignals.com backlink konusunda tatmin edici sonuçlar gösteriyor. Pagerank, backlink silinme, nofollow gibi konularda detay vermektedir.


7-Small Seo Tools
Daha çok İngilizce sonuçlar gösteren smallseotools.com/backlink-checker backlink sorgulamalarınızda kullanmak isteyebileceğiniz bir araçtır.

Backlink Sorgula, Ücretsiz Backlink sorgula, Backlink nasıl sorgulanır, sitenin backlink sayısını öğrenmek,back link sorgula,

1 yorum:

  1. paylaşımlar güzelde tek sorun tam net göstermemeleri sonunda ücrete tabi oluyor...

    YanıtlaSil

Mail adresinizle bloğa abone olun!

Bumerang - Yazarkafe