1 Aralık 2015 Salı

Blogger Temalar

Responsive (Her Cihaza Uyumlu) Blogger Temaları
Responsive (Her Cihaza Uyumlu) Blogger Temaları


Blogger, blog sahibi olmak isteyenlere ücretsiz olarak hizmet vermesi ve güvenilir alt yapısı ile milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Ayrıca birbirinden güzel blogger temalar ile bloğunuzu özelleştirme imkanı sunmaktadır. Bu temaların tasarımı, seo uyumluluğu ve responsive uyumluluğu önemlidir. Responsive blogger temaları her cihaza uygun temalardır. Billgisayarda, tablette veya telefonda farklı görünürler. Telefon için ayrı tema yapmaya gerek kalmaz. Bu sayfada ücretli temaların ücretsiz versiyonları listelenmiştir. Tema yapımcılarının ücretsiz olarak sundukları blogger temaları indirip bloğunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz blogger temalarında bazı özellikler kısıtlanmıştır. Örneğin; footer link kaldırılmaz ve sitenizin en alt kısmında tema yapımcısının ismi yazılıdır. Bazı temalarda ise slayt alanı çalışmaz. Çalışır hale getirmek için satın almak gerekir.

Aşağıda listelenen blogger temalardan beğendiğinizi indirip kullanabilirsiniz. Tema yüklemeyi ve kullanmayı anlatan yazımızı okumak için: Blogger Tema Yüklemek (Resimli Anlatım)

Ücretsiz Blogger Temaları1- Tech News Blogger Theme / Demoyu İncele

2- İnstaset Blogger Theme / Demoyu İncele


3- Rose Blog Blogger Theme / Demoyu İncele


4- Top Magazine Blogger Theme / Demoyu İncele


5- Sigma Blogger Template / Demoyu İncele


6- Reading Bllogger Theme / Demoyu İncele 7- Sora Games Blogger Theme / Demoyu İncele8- Sora Films Blogger Theme / Demoyu İncele9- Blogius Blogger Theme / Demoyu İncele
10- Movie Blogger Theme / Demoyu İncele 11- Novelo Blog Blogger Theme / Demoyu İncele 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder