14 Ekim 2015 Çarşamba

Pop Up Reklam Yayıncılığı

Pop Up Reklam Yayıncılığı

Pop up reklamlar, sitenizde gezinen ziyaretçiler herhangi bir yere tıkladığında otomatik olarak yeni sekmede açılan reklam sayfalarıdır. Bu tür reklamların içerikli genellikle bilgisayarınıza zarar verici içerikler olmakla birlikte onlıne alışveriş siteleri ve bahis siteleride yer almaktadır. Zarar verici içeriklere örnek olarak bilgisayarınızın performansının kötü olduğunu veya virüs bulunduğunu söyleyen reklamlar, sizden programlarını indirip kurmanızı isterler. Hiç bir işinize yaramayak bu programlar genellikle bilgisayarınıza zarar verici türdendir.

Pop up reklamlar'ın yoğun olarak kullanıldığı siteler, film-dizi, crack-warez gibi sitelerdir. Pop up reklamlar kazanç yönünden CPM kullanır. Yani bin gösterim başına biriken tutar. Bu rakam bin gösterime 20 ile 30 krş arasında değişen kazançlardır.

Popup reklamlar hakkında ki bilgiler bunlardır. Eğer sitenizde kullanmak isterseniz aşağıda sıralanan reklam şirketlerine üye olup sitenizi ekleyebilirsiniz.


Popup reklamları tercih edenlerin en çok tercih ettiği reklam şirketidir. Bünyesine yeni reklam türleride eklemiştir. Bu reklam türleri şunlardır.
adcash reklam türleriadcash reklam türleri
Popads Reklam, popup deyince akla gelen ikinci reklam şirketidir. En çok tercih edilenler arasında ikinci sıradadır.


Pervane Reklamlar isimli bu şirket sitenizin hitinin çok yüksek olduğu durumlarda onaylar. Bu reklam şirketini kullanan siteler arasında depolama indirme siteleri yer alır.(Zippy Share gibi)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder