Link Kısaltma Siteleri

En iyi Link Kısaltma siteleri

Linkleri paylaşırken uzun olması ve spam olarak işaretlenme tehlikesi sebebiyle kısaltmaya ihtiyaç duyarız. Link kısaltma servisleri arasında sadece kısaltan ve bu kısaltmadan para kazandıran türleri mevcuttur. Aşağıda link kısaltma servislerini bulabilirsiniz.

Para kazandırmayan link kısaltma siteleri

Para kazandırmayan link kısaltma siteleri ziyaretçilerin direk olarak siteye ulaşmasını sağlar. Bağlantıya tıkladıktan sonra direk olarak ilgili içeriğe ulaşırlar.

1-Goo.gl 
 Googlenin link kısaltma servisidir. En güvenilir link kısaltma servisidir. Link istatistiklerini görmek için google hesabınız ile oturum açmalısınız.

2-bit.ly 
En çok kullanılan diğer link kısaltma servisi ise ''bit.ly'' dir. Üye olup linklerinizi kısaltabilirsiniz.
Bu sayfanın bit.ly ile kısaltılmış örneği: http://bit.ly/1rbsJTM

Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri

Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri 5 saniyelik bir reklam gösteriminin ardından içeriğe ulaşmanızı sağlar. Reklamı geçtikten sonra içeriğe ulaşan ziyaretçiler 1000 gösterime ulaştığında belli oranlarda para kazandırırlar.

1-Link.tl 
Link kısaltıp para kazanmak isteyenler için ''link.tl'' 1000 gösterim miktarına 5 dolar civarında para kazandırmaktadır. Ödemeleri Papara ile yapmaktadır. Üye olmak için buraya tıklayın.

Bu sayfanın link.tl ile kısaltılmış örneği : http://link.tl/Fypd

2-Adhy.pe
Türkiyeden ziyaret edilen bağlantılardan 1000 gösterime 1.212 dolar ödemektedir. ABD üzerinden linke tıklanır ise 6 dolar kazandırmaktadır. Üye olmak için buraya tıklayın.

Bu sayfanın adhy.pe ile kısaltılmış örneği: http://ah.pe/Jvx

3- Gool.ga
Hesabınınzda 10$ para biriktiğinde Ödeme Talebi gönderip paranızı paypal, payza veya banka havalesi ile alabilirsiniz. Türkiyeden 1000 gösterim 1$ kazandırır. Üye olmak için buraya tıklayın.

Link Kısaltma Siteleri Link Kısaltma Siteleri Reviewed by Blog Geliştir on 06:20 Rating: 5

Hiç yorum yok:

MultiSMART Cloud Server